Izvēlies dzīvokli!

Izvēlies dzīvokli!

Atvērt filtru
1. kārta

Gatavs dzīvošanai

Vai vēlies iekārtot savu sapņu mājokli jau tūlīt? Iegādājies kādu no pēdējiem dzīvokļiem projekta "Mežpilsēta" 1.kārtā un sāc dzīvot jau tūlīt. Dzīvokļi pieejami ar pilnu kvalitatīvu iekšējo apdari un ir gatavi dzīvošanai. Nāc un dzīvo jau gatavā dzīvoklī bez rūpēm!

Apskati dzīvokļus

Visas ērtības vienuviet

Projekta unikālā atrašanās vieta ļaus saņemt visus ikdienas dzīvē nepieciešamos pakalpojumus vien pāris minūšu gājiena attālumā. Mežpilsēta ir lieliski piemērota gan ģimenēm ar bērniem, gan mājas mīluļu īpašniekiem. Apkaimē ir ērta izglītības infrastruktūra, kā arī ainavisks Juglas mežs, kur baudīt nesteidzīgas pastaigas. Šī ir īstā vieta dabas cienītājiem, kuri novērtē dabas un mežu tuvumu.

 • Ģimenēm ar bērniem

 • Mājdzīvnieku īpašniekiem

 • Dabas tuvuma cienītājiem

 • Darbam un izglītībai

 • Sportam un aktīvajai atpūtai

 • Izklaidei un kultūrai

Dzīvokļa finansējums

Ja Tev ir nepieciešams finansējums jaunā mājokļa iegādei, aicinām noskaidrot savas iespējas saņemt hipotekāro kredītu pirms rezervācijas līguma parakstīšanas. Mutiskās rezervācijas laiks domāts tieši šim mērķim. Mēs sadarbojamies ar AS “SEB banka”, AS “Swedbank”, AS “Luminor Bank” un AS "Citadele banka", taču kredīta saņemšanai Tu vari izvēlēties arī citu banku.

Elegants interjers

Ikviens Mežpilsētas projekta dzīvoklis tiek nodots pircējam ar pilnu iekšējo apdari. "Merks mājas" interjera dizaineru komanda ir izstrādājusi piecas mūsdienīgas interjera apdares materiālu kolekcijas, kas ir atbilstošas jaunākajām dizaina tendencēm pasaulē.

Aplūkot kolekcijas
 • Classic
 • Vintage
 • Rustic
 • Nature
 • Contemporary
01 / 05

Biežāk uzdotie jautājumi

Cik ilgā laikā būs pabeigta māja un kad es varu veikt dzīvokļa apskati?

Projektu ir plānots pabeigt līdz 2025. gada 2. pusgadam, attiecīgi dzīvokļa apskate ir iespējama pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā. Ēkas gatavības pakāpei ir iespējams sekot līdzi projekta mājaslapas sadaļā “Par projektu”.

Kurā brīdī, iegādājoties dzīvokli, man ir nepieciešams griezties bankā?

"Merks mājas" pārdošanas konsultanti iesaka vērsties bankā tiklīdz esat nolēmuši meklēt savu sapņu dzīvokli, lai precīzi uzzinātu savas kreditēšanas iespējas un ar kādu naudas summu varat rēķināties dzīvokļa iegādei. "Merks mājas" sadarbojas ar vadošajām Latvijas bankām un kredīta piešķiršanas iespējas tiek izvērtētas arī projekta būvniecības stadijas laikā.

Ar kādiem papildus maksājumiem man ir nepieciešams rēķināties, iegādājoties dzīvokli?

Veicot dzīvokļa iegādi ir nepieciešams rēķināties ar vairākiem papildus maksājumiem: līguma maksa bankas par kredīta līguma vai darījuma konta izveidi (ja tiek ņemts hipotekārais kredīts), maksājums par notāra pakalpojumiem, hipotēkas reģistrācija zemesgrāmatā, kā arī ar zemesgrāmatu saistītās nodevas.

Kas ietilpst norādītajā cenā?

Dzīvoklis ar pilnu iekšējo apdari, kas iekļauj sienu krāsojumu, grīdas klājumu, santehniku (vannas istabas un tualetes aprīkojumu).

Kas neietilpst norādītajā cenā?

Atsevišķi ir jāiegādājas personīgā autostāvvieta un/vai noliktava, ja vien pie konkrētā projekta nav norādīts citādāk. Klients sedz kancelejas un valsts nodevu, notāra un banku pakalpojumu izmaksas.

Kā iespējams rezervēt dzīvokli?

Jebkuru dzīvokli (gan būvniecības stadijā esošam, gan pabeigtam projektam) var mutiski rezervēt, sazinoties un satiekoties ar mūsu pārdošanas konsultantiem. Šī rezervācija ir spēkā 5 darba dienas. Ja projekts ir būvniecības stadijā, pēc mutiskās rezervācijas ir jānoslēdz rokas naudas līgums. Pēc tam piecu darba dienu laikā ir jāsamaksā rezervācijas maksa 15% apmērā no pirkuma summas. Pirkuma summa iekļauj pilnu darījumu, ieskaitot personīgo stāvvietu un noliktavu, ja izvēlēsies tās iegādāties. Ja projekta būvniecība ir pabeigta, pēc mutiskās rezervācijas ir jānoslēdz pirkuma līgums.

VISI JAUTĀJUMI

8 soļi līdz jaunam mājoklim

 1. Izvēle un pieteikums

  Apskati pieejamos dzīvokļus mūsu projektos, izvēlies sev piemērotāko un veic tiešsaistes rezervācijas pieprasījumu vai piesaki tikšanos ar kādu no "Merks mājas" pārdošanas konsultantiem.

 2. Dzīvokļa rezervācija

  Pēc mājokļa izvēles pie kāda no mūsu pārdošanas konsultantiem vari veikt mutisku rezervāciju, kas ir spēkā 5 darba dienas.

 3. Mājokļa finansējums

  Ja Tev ir nepieciešams finansējums jaunā mājokļa iegādei, pirms rezervācijas līguma parakstīšanas uzzini par savām iespējām saņemt hipotekāro kredītu.

 4. Apdares izvēle

  Būvniecības stadijā esošajiem projektiem ir pieejamas bezmaksas vai maksas apdares komplektācijas. Apdares risinājumus būvniecības procesā var izvēlēties līdz noteiktam laikam.

 5. Dzīvokļa apskate klātienē

  Kad projekta būvniecība būs noslēgusies un būs iespējams apskatīt visas jaunā mājokļa nianses, varēsi kopā ar mūsu pārdošanas konsultantu novērtēt dzīvokli klātienē un parakstīt Īpašuma apskates aktu.

 6. Pirkuma līgums

  Pēc Īpašuma apskates akta parakstīšanas uzsāksim pirkuma līguma noslēgšanas procedūru un veiksim visu vajadzīgo dokumentu noformēšanu.

 7. Atslēgu saņemšana

  Pēc pilnas pirkuma maksas veikšanas un visu formalitāšu nokārtošanas Tu kļūsi par pilntiesīgu dzīvokļa īpašnieku!

 8. Garantija

  Iekšējai apdarei mēs nodrošinām 2 gadu garantiju no no pirkuma līguma parakstīšanas brīža.